W sprzedaży posiadamy obecnie pełny szybkich zakres testów COVID-19, w tym: testy antygenowe, testy na przeciwciała IgG/IgM a także testy combo (COVID/Grypa typu A i B). Wszystkie testy są dostępne w magazynie firmy a zamówienia realizowane na bieżąco.

 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie oferta firmy została wzbogacona o pulsoksymetry produkowane przez LEPU Intelligent Medical Equipment. W sprawie zamówień hurtowych prosimy o kontakt z działem handlowym, , sprzedaż detaliczna realizowana jest za pośrednictwem platformy Allegro: Medyczny pulsoksymetr napalcowy 9963975464 – Allegro.pl

W związku z sytuacją epidemiczną i decyzjami rządu, od poniedziałku 9 listopada biuro firmy będzie funkcjonowało w trybie pracy zdalnej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Jednocześnie informujemy, że dział serwisu oraz magazyn pracuje normalnie i wszystkie zlecenia realizowane są planowo a wysyłki towarów z odbywają się na bieżąco.

 

JARWIS sp. z o.o. została wybrana na autoryzowanego przedstawiciela na obszar Unii Europejskiej przez producenta rozwiązań do cytologii płynnej Tianjin Bai Lixin Bio-Tech Co., Ltd.

 

Firma JARWIS we współpracy z Centrum Medycznym Luxmed miała przyjemność przedstawienia prezentacji na organizowanej przez Urit międzynarodowej telekonferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom do analizy moczu.

 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie na szybkie testy COVID wprowadziliśmy do naszej oferty zestawy testowe Novel Coronavirus (2019-nCoV) IgG / IgM dostępne od ręki w naszym magazynie.

 

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na środki ochrony osobistej spowodowanym epidemią COVID-19, firma JARWIS wprowadziła do oferty przyłbice ochronne w kilku wariantach. Współpraca z polskim producentem gwarantuje szybkość i ciągłość dostaw.

 

Firma JARWIS we współpracy ze specjalistami z URIT Medical Electronic uruchomiła w Lublinie pierwszy w Polsce i drugi w Europie najnowocześniejszy zintegrowany system do automatycznego badania moczu z serii US-2000 złożony z modułu do badań fizykochemicznych oraz dwu niezależnych modułów do analizy osadu.

 

Dziękujemy uczestnikom Zjazdu Polskiego Towarzystwa Patologów za udział w sponsorowanym przez firmę JARWIS wykładzie dotyczącym cytologii płynnej oraz wizyty na stoisku naszej firmy, gdzie prezentowany był sprzęt BLX oraz otrzymywane za jego pomocą preparaty jednowarstwowe.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na odbywający się w dniach 26-28 września 2019 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym XXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Patologów, gdzie firma JARWIS będąca oficjalnym sponsorem Zjazdu zaprezentuje m.in. oferowane rozwiązania do cytologii płynnej (LBC). Więcej informacji na oficjalnej stronie http://zjazdptp2019.pl/